Patelnie do serwowania

Bardzo ciekawym rozwiązaniem, z którym możemy spotkać się w coraz większej ilości lokali gastronomicznych, są specjalne patelnie do serwowania dań. Tego typu rozwiązania stosuje się w hotelach, restauracjach, zajazdach, czy barach oraz w innych miejscach, które przygotowują dania z kuchni tradycyjnej i oferują swoim gościom domowe, pyszne potrawy. Patelnie do serwowania, które znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym, to wyjątkowo piękne naczynia, których design można bezproblemowo dopasować do wystroju lokalu gastronomicznego, a to wszystko dzięki naszej bogatej ofercie. Patelnie do serwowania znajdą zastosowanie zarówno w punktach gastronomicznych, jak i w warunkach domowych.

Czytaj więcej >

Patelnie do zapiekania

Patelnie do zapiekania nie tylko pięknie prezentują się na stole, lecz także pełnią funkcję praktyczną. Gotową potrawę można zapiekać bezpośrednio wewnątrz naczynia, a następnie, gdy danie jest gotowe, serwować je swoim gościom. Patelnie do zapiekania, które znajdują się w naszym asortymencie, zostały wykonane z najwyższej klasy materiałów, które są odporne i wytrzymałe. Jest to między innymi: stal nierdzewna, drewno, stal niebieska, żeliwo, aluminium i miedź. Nasze patelnie do zapiekania są dostępne w wielu różnych kształtach i rozmiarach, aby każdy z Państwa mógł znaleźć naczynia idealne, które sprostają wszystkim oczekiwaniom.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem. Odpowiemy na wszystkie pytania!