Cena netto:
142,11 zł 146,50 zł 146,50 zł
Cena brutto:
174,80 zł 180,20 zł 180,20 zł
Dostępność: 5 dni
Stan magazynowy: 5-9 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 50 mm
średnica: 260 mm
materiał: stal węglowa
powierzchnia: karbowana
do indukcji: tak
pokrywa w komplecie: nie

Patelnia grillowa okrągła o średnicy 26 cm | DE BUYER, Carbon Plus - Opis:

Patelnia grillowa Carbon Plus o średnicy 26 cm z linii Carbon producenta De Buyer to idealne narzędzie dla każdego szefa kuchni oraz kucharzy. Wykonana jest z najwyższej jakości stali węglowej. Grubość ścianek patelni wynosi 2 mm. Idealnie nadaje się do pracy w wysokiej temperaturze. Odpowiednio rozgrzana szybko zamyka pory mięsa oraz karmelizuje jego soki w środku. Patelnia nadaje się do każdego rodzaju kuchenek gastronomicznych, w tym także kuchenek indukcyjnych. Nie nadaje się do mycia w zmywarkach i należy ją natłuścić po użyciu. Patelnia grillowa Carbon Plus okrągła 26 cm D-5530-26 dystrybuowana jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy autoryzowanym oraz oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia profesjonalnej kuchni na rynku hotelowym, restauracyjnym oraz barowym. Towar sprzedawany jest w opakowaniach po 1 sztuce. Cena netto za 1 sztukę.
Patelnia grillowa okrągła o średnicy 26 cm | DE BUYER, Carbon Plus - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Patelnia grillowa okrągła o średnicy 26 cm | DE BUYER, Carbon Plus - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny