Promocja

Patelnia do smażenia ze stali węglowej, średnica: 280 mm | DE BUYER, Carbon Plus

D-5110-28


 • 206,54 zł z VAT 167,92 zł bez VAT 200,34 zł z VAT 162,88 zł bez VAT
 • product.add_to_repository

  Do przechowalni

  Wysyłka do 5 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

średnica 280 mm
wysokość 40 mm
materiał: stal węglowa
do indukcji: Tak
powierzchnia: gładka

Patelnia do smażenia ze stali węglowej, średnica: 280 mm | DE BUYER, Carbon Plus - Opis

Patelnia okrągła wykonana z wysokiej jakości stali węglowej o średnicy 28 cm, wysokości 4 cm i indeksie D-5110-28. Posiada płaską, solidnie nitowaną rączkę ze stali i zaokrąglone, wysokie ścianki ułatwiające zsunięcie potrawy na talerz. Polecana do smażenia w kuchniach restauracyjnych, hotelowych a także w domu. Aby patelnia ze stali węglowej mogła służyć przed długie lata należy zawsze pamiętać o kilku zasadach podczas jej użytkowania:

 • patelnię należy myć tylko w gorącej wodzie- nigdy w zmywarce
 • nie namaczać i nie używać ostrych gąbek lub ściereczek
 • po umyciu patelnię należy wytrzeć do sucha i wysmarować kilkoma kroplami jadalnego tłuszczu
 • patelnia ze stali węglowej po długim użytkowaniu staje się czarna. Oznacza to, że wytworzyła się na niej warstwa węglowej patyny odpowiedzialnej za nieprzywieranie do patelni smażonych produktów
 • jeżeli na patelni pojawi się rdzawy nalot, należy zetrzeć go ostrożnie szczotką

Patelnia do smażenia ze stali węglowej, średnica: 280 mm | DE BUYER, Carbon Plus - Opinie klientów

Patelnia do smażenia ze stali węglowej, średnica: 280 mm | DE BUYER, Carbon Plus - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

  Patelnia do smażenia ze stali węglowej, średnica: 280 mm | DE BUYER, Carbon Plus - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

Zgadzam się