Cena netto:
196,43 zł 202,50 zł 202,50 zł
Cena brutto:
241,61 zł 249,08 zł 249,08 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 1-2 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 40 mm
średnica: 280 mm
materiał: stal węglowa
powierzchnia: gładka
do indukcji: tak
pokrywa w komplecie: nie
gatunek stali nierdzewnej: 18/0
powłoka: brak

Patelnia ze stali węglowej o średnicy 28 cm | DE BUYER, Carbon Plus - Opis:

Patelnia ze stali nierdzewnej o średnicy 28 cm z linii Carbon producenta De Buyer to idealne narzędzie dla każdego szefa kuchni oraz kucharzy. Wykonana jest ze stali węglowej najwyższej jakości. Grubość ścianek wynosi 3 mm. Wysokie, zaokrąglone ścianki pozwalają na łatwe zsunięcie potrawy na talerz. Rączka patelni jest ergonomiczna, wykonana została ze stali . Uchwyt patelni jest nitowany i wentylowany. Patelnia nadaje się do każdego rodzaju kuchenek, w tym także do kuchenek indukcyjnych. Produkt nie nadaje się do mycia w zmywarkach. Patelnię należy natłuścić po użyciu. Patelnia ze stali węglowej Carbon Plus 28 cm D-5130-28 dystrybuowana jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy autoryzowanym oraz oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia profesjonalnej kuchni na rynku hotelowym, restauracyjnym oraz barowym. Towar sprzedawany jest w opakowaniach po 1 sztuce. Cena netto za 1 sztukę.
Patelnia ze stali węglowej o średnicy 28 cm | DE BUYER, Carbon Plus - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Patelnia ze stali węglowej o średnicy 28 cm | DE BUYER, Carbon Plus - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny