Promocja
Bestseller
Cena netto:
20,62 zł 21,70 zł 21,70 zł
Cena brutto:
25,36 zł 26,69 zł 26,69 zł
Dostępność: 48 godzin
Stan magazynowy: 25-99 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 187 mm
materiał: szkło
pokrywa w komplecie: tak

Mini patera szklana z kloszem, o wysokości 19,8 cm | PASABAHCE, 545018 - Opis:

Mini patera ze szkła o wysokości 19,8 cm, będzie idealnym naczyniem do serwowania przekąsek zarówno na słodko jak i słono, drobnych ciasteczek czy owoców. Elegancka, stylowa, a zarazem praktyczna i funkcjonalna. Sprawdzi się na przyjęciach, a także na co dzień, jako designerska dekoracja kuchni czy jadalni. Patera doskonale zaprezentuje wykwintny tort, pomieści mnóstwo różnych słodkości, które raczą podniebienia gości na weselach, w bufetach i podczas degustacji w restauracjach jak i kawiarniach. Świetnie zda egzamin na imprezach, kiedy na stołach jest ciasno. Owoce, babeczki, słodkości oraz przekąski wytrawne podane będą iście po królewsku, a ponadto ich walory będę lepiej wyeksponowane, zachęcając gości do sięgania po nie. Średnica pokrywy: 96,5 mm. Przystosowana do częstego mycia w zmywarce.
Mini patera szklana z kloszem, o wysokości 19,8 cm | PASABAHCE, 545018 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Mini patera szklana z kloszem, o wysokości 19,8 cm | PASABAHCE, 545018 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny