Cena netto:
33,08 zł 36,76 zł 36,76 zł
Cena brutto:
40,68 zł 45,22 zł 45,22 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 5-9 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
ilość w komplecie: 5 szt.
kolor: fioletowy
kod EAN: 070896043528

Zestaw pędzli cukierniczych do dekorowania – 5 szt. | WILTON, 1907-1352 - Opis:

Zestaw foremek, wykrojników do ciasta, zwierzęta, 50 elementów 2304-1055 amerykańskiej marki Wilton, specjalizującej się w produkcji wysokiej jakości akcesoriów i półproduktów spożywczych dla cukierników i amatorów cukiernictwa. Użyj zestawu pędzli Wilton Decorating Brush Set do różnych technik dekorowania ciast, babeczek, ciasteczek i słodkich przysmaków. Ten zestaw ułatwia malowanie wzorów na ciasteczkach, ciastach i babeczkach. Miękkie, syntetyczne pędzle są bezpieczne dla żywności do wszystkich zastosowań dekoracyjnych. Użyj pędzla do konturów, aby uzyskać szczegóły, okrągłego pędzla do cienkich lub grubych linii, a małego płaskiego pędzla do cieniowania i mieszania kolorów. Maluj zakrzywione pociągnięcia lub płatki kwiatów za pomocą płaskiego pędzla ustawionego pod kątem i odważnie rysuj wzory lub linie za pomocą dużego płaskiego pędzla. Przed użyciem i po każdym użyciu umyć ręcznie ciepłą wodą z delikatnym mydłem. Wyciśnij nadmiar wody. Dokładnie wysuszyć na powietrzu. Zawiera 5 pędzli.
Zestaw pędzli cukierniczych do dekorowania – 5 szt. | WILTON, 1907-1352 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Zestaw pędzli cukierniczych do dekorowania – 5 szt. | WILTON, 1907-1352 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny