Wszystkie kategorie w dziale Piekarniki gastronomiczne

Profesjonalne piekarniki gastronomiczne

Piekarniki gastronomiczne to podstawowe urządzenia kuchenne, których nie może zabraknąć w żadnym lokalu gastronomicznym. Te wielofunkcyjne urządzenia grzewcze pozwalają na pieczenie produktów spożywczych – mięsa, ciast, a także innych potraw. Są niezastąpionym elementem w każdej restauracji, barze, kawiarni, kuchni hotelowej, piekarni, cukierni, a także w firmach cateringowych. Produkty, które znajdą Państwo w naszej ofercie, to wyselekcjonowane piekarniki gastronomiczne, które charakteryzują się niebywałą trwałością, odpornością i niezawodnością. Gwarantujemy, że produkty zakupione w naszym sklepie Gastromania.pl, posłużą Państwu przez wiele, wiele lat!

Czytaj więcej >

Piekarniki dla gastronomii

Nasz sklep internetowy współpracuje z najlepszymi producentami na rynku, którzy oferują profesjonalne piekarniki dla gastronomii oraz inne innowacyjne urządzenia gastronomiczne. Jest to między innymi firma KROMET, BARTSCHER, HENDI, EGAZ, NEUMARKER, czy REDFOX. Produkty tych firm to urządzenia z górnej półki, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy piekarniki do montażu w linii 700, piekarniki wolnostojące, piece elektryczne z termoobiegiem, urządzenia do gotowania klusek i knedli na parze, piece piekarnicze z płynnym naparowaniem, piekarniki gazowe, suszarki do żywności, a także piekarniki nisko temperaturowe oraz inne, specjalistyczne urządzenia grzewcze.

Piekarniki gastronomiczne

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Gastromania.pl, w której znajdą Państwo wyjątkowe produkty, jak piekarniki gastronomiczne. Dostępne są również inne urządzenia, maszyny, akcesoria i gadżety kuchenne, które umożliwią kompletne wyposażenia każdej profesjonalnej kuchni. Jeżeli w naszym asortymencie nie znaleźli Państwo piekarnika gastronomicznego, który spełniałby wszystkie oczekiwania, to zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem! Pomożemy Państwu w znalezieniu produktu idealnego, doradzimy najlepsze rozwiązania oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości! Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 i w tym czasie czekamy na Państwa telefony!