Promocja

Łyżeczka do herbaty 138 mm | PINTINOX, Casali Bronze

283706


  • 36,90 zł z VAT 30,00 zł bez VAT 35,79 zł z VAT 29,10 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 14 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 138 mm
materiał: stal nierdzewna
gatunek stali nierdzewnej: 18/10
element zestawu sztućców: łyżeczka
ilość w komplecie 12 szt.
cena za: sztukę

Łyżeczka do herbaty 138 mm | PINTINOX, Casali Bronze - Opis

Łyżeczka do herbaty o długości 138 mm włoskiego producenta Pinitox to przedstawiciel kolekcji Casali Bronze. Kolekcja ta wyróżnia się przepiękną, miedzianą barwą. Świetnie sprawdzi się w otoczeniu zastawy nawiązującej wystrojem do wiejskich posiadłości oraz szlacheckich dworków. Łyżeczka do herbaty ze stali nierdzewnej jest skierowana do topowych wielogwiazdkowych restauracji i hoteli oraz na imprezy cateringowe do prezentacji dań najwyższej klasy oraz do menu degustacyjnego. Idealna do podkreślenia charakteru każdego stołu podczas eksperymentów z ekspozycją potraw. Łyżeczka do herbaty Casali Bronze 138 mm 283706 dystrybuowana jest na terenie Polski przez sekcję Dajar HoReCa, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno-hotelowego. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.

Łyżeczka do herbaty 138 mm | PINTINOX, Casali Bronze - Opinie klientów

Łyżeczka do herbaty 138 mm | PINTINOX, Casali Bronze - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Łyżeczka do herbaty 138 mm | PINTINOX, Casali Bronze - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Łyżeczka do herbaty 138 mm | PINTINOX, Casali Bronze

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.