Cena netto:
37,53 zł 39,50 zł 39,50 zł
Cena brutto:
46,16 zł 48,59 zł 48,59 zł
Dostępność: 14 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 170 mm
ilość w komplecie: 1 szt.
materiał: stal nierdzewna
cena za: sztukę
element zestawu sztućców: chochla
gatunek stali nierdzewnej: 18/10

Chochelka do sosu 170 mm | PINTINOX, Ritz - Opis:

Chochelka do sosu o długości 170 mm marki Pintox to reprezentant kolekcji Ritz. Klasyczny kształt ze lśniącej stali nierdzewnej, zaokrąglone wykończenie mieszadełka będzie pasować do każdego wystroju i wnętrza. Chochelka do sosu jest skierowana do restauracji i hoteli oraz do klubów, barów i lokali cateringowych. Świetnie sprawdzi się do codziennego użytku w gospodarstwie domowym. Chochelka do sosu Ritz 170 mm 306253 dystrybuowana jest na terenie Polski przez sekcję Dajar HoReCa, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno-hotelowego. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Chochelka do sosu 170 mm | PINTINOX, Ritz - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Chochelka do sosu 170 mm | PINTINOX, Ritz - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny