Cena netto:
30,40 zł 32,00 zł 32,00 zł
Cena brutto:
37,39 zł 39,36 zł 39,36 zł
Dostępność: 14 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 169 mm
ilość w komplecie: 12 szt.
materiał: stal nierdzewna
cena za: sztukę
element zestawu sztućców: łyżka
gatunek stali nierdzewnej: 18/10

Widelec serwingowy 169 mm | PINTINOX, Settecento TXT - Opis:

Widelec serwingowy o długości 169 mm włoskiego producenta Pinitox to przedstawiciel kolekcji Settecento. Klasyczna forma tych sztućców jest połączona intrygującym, nowoczesnym zdobieniem w kształcie kwiatów na trzonkach. Widelec serwingowy ze stali nierdzewnej jest skierowany do topowych wielogwiazdkowych restauracji i hoteli oraz na imprezy cateringowe do prezentacji dań najwyższej klasy oraz do menu degustacyjnego. Idealny do podkreślenia charakteru każdego stołu podczas eksperymentów z ekspozycją potraw. Widelec serwingowy Settecento 169 mm 283746 dystrybuowany jest na terenie Polski przez sekcję Dajar HoReCa, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno-hotelowego. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Widelec serwingowy 169 mm | PINTINOX, Settecento TXT - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Widelec serwingowy 169 mm | PINTINOX, Settecento TXT - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny