Do czego wykorzystuje się płyty chłodnicze?

Płyty chłodnicze to innowacyjne urządzenia gastronomiczne, które najczęściej wykorzystuje się do serwowania i późniejszej prezentacji dań, sałatek i deserów, które wcześniej zostały odpowiednio schłodzone. Powierzchnia płyty jest cały czas utrzymywana w określonej temperaturze, dzięki czemu podawane potrawy smakują fenomenalnie i dłużej pozostają świeże. Większość dostępnych modeli została wyposażona w zamontowany agregat chłodniczy, jednak istnieje również możliwość wykonania podłączenia z zewnętrzną jednostką chłodniczą. W tym celu zachęcamy Państwa do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem.

Czytaj więcej >

Jakie płyty chłodnicze możemy zaoferować naszym klientom?

Płyty chłodnicze, które znajdują się w asortymencie naszego sklepu internetowego Gastromania.pl są dostępne w wielu ciekawych wariantach, aby każdy z Państwa mógł znaleźć dla siebie idealny model, który spełni wszystkie Wasze oczekiwania. Co ważne, wszystkie urządzenia, które oferujemy, zostały wykonane w całości ze stali nierdzewnej o właściwościach antykorozyjnych. Oznacza to, że surowiec jest odporny na uszkodzenia i urazy mechaniczne, a także na wodę, wysoką i niską temperaturę oraz inne czynniki zewnętrzne. Ciekawym rozwiązaniem jest również funkcja automatycznego odparowywania skroplin, dzięki której utrzymanie płyty chłodniczej w idealnej czystości jest naprawdę szybkie i proste.

Gdzie kupią Państwo płyty chłodnicze w atrakcyjnych cenach?

Oczywiście w naszym sklepie internetowym Gastromania.pl! Od wielu lat działamy w branży gastronomicznej, dlatego doskonale ją znamy i jesteśmy w stanie polecić naszym klientom najlepsze rozwiązania. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą, w której dostępne są nie tylko płyty chłodnicze, lecz także inne urządzenia, maszyny, akcesoria i gadżety dla profesjonalnej gastronomii. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00! Życzymy udanych zakupów!