Cena netto:
3667,95 zł 3861,00 zł 3861,00 zł
Cena brutto:
4511,58 zł 4749,03 zł 4749,03 zł
Dostępność: 7 dni
Koszt dostawy: od 0,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 180 mm
szerokość 440 mm
wysokość 490 mm
pojemność: 2.8 l
moc całkowita: 0.4 kW
napięcie: 230 V
waga: 12 kg

Maszyna do napełniania croissantów, dozownik do kremów, nadzień, gorących napojów 2,8 l, 180x440x490 mm | BRAS, B-CUBE HOT - Opis:

B-CUBE HOT to dozownik do kremów, nadzień i gorących produktów. Idealny dla tych, którzy nigdy nie rezygnują z jakości, mimo że mają mało dostępnej przestrzeni.

To małe urządzenie pozwoli Ci napełnić i udekorować rogaliki różnego rodzaju kremami dzięki specjalnej dyszy, lub utrzymać dowolną herbatę, cz inny gorący napój w odpowiedniej temperaturze.

Niezwykle przyjazny dla użytkownika dzięki ręcznemu termostatowi, umożliwia serwowanie klientom wyjątkowych produktów.

W zestawie:

 • Opatentowany system oszczędzania energii zapobiegający kondensacji;
 • Regulowany termostat;
 • Wylewka wtryskowa.


Opcje dodatkowo płatne:

 • Grafika bez wersji wizualnej;
 • przednie oświetlenie - technologia LED;
 • Grafika reklamowa.

  Bras to włoska marka oferująca swoim klientom dyspensery gorących i zimnych napojów, maszyny do lodów, smoothies oraz sorbetów. Ich urządzenia charakteryzują się jakością wykonania, wytrzymałością, intuicyjną obsługą oraz prostym i eleganckim dizajnem. Ważną cechą urządzeń Bras jest to, że zostały one wyprodukowane według koncepcji „look to drink”. Chodzi o to aby budowa dyspensera eksponowała znajdujący się w nim sok, mrożoną kawę, gorącą czekoladę czy sorbet w najatrakcyjniejszy dla klienta sposób.
 • Maszyna do napełniania croissantów, dozownik do kremów, nadzień, gorących napojów 2,8 l, 180x440x490 mm | BRAS, B-CUBE HOT - Opinie:
  Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
  Maszyna do napełniania croissantów, dozownik do kremów, nadzień, gorących napojów 2,8 l, 180x440x490 mm | BRAS, B-CUBE HOT - Zwroty i reklamacje:

  W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

  Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

  W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

  Elektroniczny formularz reklmacyjny

  Druk reklamacyjny