Cena netto:
3407,18 zł 3586,50 zł 3586,50 zł
Cena brutto:
4190,83 zł 4411,40 zł 4411,40 zł
Dostępność: 7 dnů
Koszt dostawy: od 0,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 180 mm
szerokość 440 mm
wysokość 490 mm
pojemność: 2.8 l
napięcie: 230 V
waga: 20 kg

Maszyna do napełniania croissantów, dozownik do kremów, nadzień, gorących napojów 2,8 l, 180x440x490 mm | BRAS, B3 HOT - Opis:

B3 HOT to kompaktowy dystrybutor kremów i gorących produktów: idealny dla każdego, kto ma ograniczoną przestrzeń i chce cieszyć się dobrymi produktami.

Za pomocą specjalnego dozownika możesz napełnić lub przyozdobić rogaliki różnymi rodzajami kremu, urządzenie utrzyma także odpowiednią temperaturę herbaty i innych gorących napojów.

Ta prosta, niezawodna maszyna została zaprojektowana do dozowania małych porcji.

Dzięki ręcznemu termostatowi B3 HOT jest niezwykle łatwy w użyciu i pomoże Ci rozwinąć działalność, oferując specjalne produkty dla Twoich klientów.

W zestawie:

 • Programowalny termostat;
 • Wylewka wtryskowa.


Opcje dodatkowo płatne:

 • Grafika reklamowa.

  Bras to włoska marka oferująca swoim klientom dyspensery gorących i zimnych napojów, maszyny do lodów, smoothies oraz sorbetów. Ich urządzenia charakteryzują się jakością wykonania, wytrzymałością, intuicyjną obsługą oraz prostym i eleganckim dizajnem. Ważną cechą urządzeń Bras jest to, że zostały one wyprodukowane według koncepcji „look to drink”. Chodzi o to aby budowa dyspensera eksponowała znajdujący się w nim sok, mrożoną kawę, gorącą czekoladę czy sorbet w najatrakcyjniejszy dla klienta sposób.
 • Maszyna do napełniania croissantów, dozownik do kremów, nadzień, gorących napojów 2,8 l, 180x440x490 mm | BRAS, B3 HOT - Opinie:
  Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
  Maszyna do napełniania croissantów, dozownik do kremów, nadzień, gorących napojów 2,8 l, 180x440x490 mm | BRAS, B3 HOT - Zwroty i reklamacje:

  W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

  Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

  W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

  Elektroniczny formularz reklmacyjny

  Druk reklamacyjny