Cena netto:
40,38 zł 42,50 zł 42,50 zł
Cena brutto:
49,67 zł 52,28 zł 52,28 zł
Dostępność: 14 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
materiał: szkło
kolor: przeźroczysty

Szklana podstawka | BDK, Steps - Opis:

Szklana podstawka pod schody marki BDK to idealne uzupełnienie schodów DAJAR-291056. Praca nad szkłem opadowym tej rodzinnej firmy dały rewelacyjny efekt w pracy nad oryginalnymi elementami szkła bufetowego. Szklana podstawka skierowana jest w szczególności do restauracji i hotelów organizujących duże imprezy jak również, do wszelakich firm cateringowych. Szklana podstawka Steps 291116 dystrybuowana jest na terenie Polski przez sekcję Dajar HoReCa, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno-hotelowego. Prezentowana cena dotyczy jednej sztuki.
Szklana podstawka | BDK, Steps - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Szklana podstawka | BDK, Steps - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny