Promocja

Naczynie czarne na sztućce, średnica 130 mm | APS, To Chrom

00026


  • 39,84 zł z VAT 32,39 zł bez VAT 31,88 zł z VAT 25,91 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

wysokość 150 mm
średnica 130 mm
materiał: tworzywo sztuczne
kolor: czarny
cena za: komplet
powierzchnia: satynowa

Naczynie czarne na sztućce, średnica 130 mm | APS, To Chrom - Opis

Okrągły pojemnik na sztućce wykonany z tworzywa sztucznego w czarnym kolorze z rantem ze stali chromowanej, średnicy 13 cm, wysokości 15 cm i indeksie APS 00026. Pojemnik stołowy zaprojektowany przez studio projektowe Culture Form z Berlina. Polecany do restauracji, hoteli, pubów, cateringu i innych lokali gastronomicznych. Ustawiony na bufecie lub szwedzkim stole ułatwi gościom samoobsługę będąc jednocześnie elementem dekoracji. Pojemniki można sztaplować. Pojemnika nie nalezy myć w profesjonalnych zmywarkach z wyparzaniem.

Naczynie czarne na sztućce, średnica 130 mm | APS, To Chrom - Opinie klientów

Naczynie czarne na sztućce, średnica 130 mm | APS, To Chrom - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Naczynie czarne na sztućce, średnica 130 mm | APS, To Chrom - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Naczynie czarne na sztućce, średnica 130 mm | APS, To Chrom

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.