Cena netto:
3,51 zł 3,69 zł 3,69 zł
Cena brutto:
4,32 zł 4,54 zł 4,54 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 100 szt. +
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
materiał: tworzywo sztuczne
kolor: rubinowy
pokrywa w komplecie: tak
kod EAN: 2010000001110

Opakowanie ozdobne na 6 szt. makaroników, kolor bordowy | SILIKOMART, Macado 6 - Opis:

Opakowanie ozdobne na makaroniki w kolorze bordowym, produkcji SILIKOMART z serii Ruby Red Macado 6. Pudełko idealne do transportu, przechowywania i ekspozycji 6 sztuk makaroników lub pralin o średnicy 5 cm. Każde ciasteczko jest oddzielone specjalną przegródką z tworzywa. Opakowanie wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego - podstawa w kolorze bordowym nakrywana przeźroczystą hermetyczną pokrywką, którą można mocować także za pomocą kleju, taśmy lub dowolnego materiału dekoracyjnego zwykle stosowanego w cukiernictwie. Pudełko na makaroniki 72.351.31.0000 zaprojektowane jest pod normę piekarniczą - w standardowym rozmiarze 60x40 cm mieści się 20 opakowań Macado 6. Cena za 1 szt. pudełka. Dostępne także w ekonomicznych opakowaniach zbiorczych po 90 szt.
Opakowanie ozdobne na 6 szt. makaroników, kolor bordowy | SILIKOMART, Macado 6 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Opakowanie ozdobne na 6 szt. makaroników, kolor bordowy | SILIKOMART, Macado 6 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny