Nowość Promocja

Słoik z pokrywką z tworzywa sztucznego, zestaw 16 elementów | APS, Super Cup

10506


 • 108,13 zł z VAT 87,91 zł bez VAT 86,52 zł z VAT 70,33 zł bez VAT

  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

  86,52 zł z VAT
 • product.add_to_repository

  Do przechowalni

  Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

wysokość 100 mm
średnica 80 mm
pojemność 0.25 l
materiał: tworzywo sztuczne
kolor: przeźroczysty
kształt: okrągły
ilość w komplecie 16 szt.
cena za: komplet

Słoik z pokrywką z tworzywa sztucznego, zestaw 16 elementów | APS, Super Cup - Opis

Słoik z pokrywką, o pojemności 250 ml. Wykonany z przezroczystego tworzywa sztucznego, przypominającego szkło. Zestaw składa się z 8 słoików i 8 pokrywek, i skierowany jest przede wszystkim do stosowania w letnich ogródkach gastronomicznych, spa, na basenach ale znajdzie także zastosowanie w hotelowych bufetach, restauracjach, kawiarniach i innych lokalach gastronomicznych. Idealny do sprzedaży na wynos. Cena prezentowana na stronie dotyczy całego, jednego kompletu (8+8). Każdy z elementów może być myty w zmywarkach i sztaplowany.

Słoik z pokrywką z tworzywa sztucznego, zestaw 16 elementów | APS, Super Cup - Opinie klientów

Słoik z pokrywką z tworzywa sztucznego, zestaw 16 elementów | APS, Super Cup - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

  Słoik z pokrywką z tworzywa sztucznego, zestaw 16 elementów | APS, Super Cup - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować