Cena netto:
13,68 zł 17,10 zł 17,10 zł
Cena brutto:
16,83 zł 21,03 zł 21,03 zł
Dostępność: 48 godzin
Stan magazynowy: 25-99 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
kolor: przeźroczysty

Pokrywka szczelna do pojemników Camwear (do pojemników 1,9 l, 3,8 l) | CAMBRO, CM-SFC2SCPP - Opis:

Pokrywa szczelna pasująca do pojemników Camwear o pojemności 1,9 (CM-2SFSPP) i 3,8 (CM-4SFSPP) litra wykonana z najlepszej jakości polipropylenu. Zakres temperatur dla pokrywy waha się od -40˚C do +80˚C. Specjalna konstrukcja i mocne uszczelki sprawiają, że pokrywa stabilnie utrzymuje się na pojemniku. Idealna do transportu oraz magazynowania produktów żywnościowych. Pokrywa szczelna CM-SFC2SCPP produkcji amerykańskiej firmy CAMBRO słynącej z produktów o wyjątkowej jakości, przeznaczonych dla profesjonalnej gastronomii oraz wojska. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Pokrywka szczelna do pojemników Camwear (do pojemników 1,9 l, 3,8 l) | CAMBRO, CM-SFC2SCPP - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Pokrywka szczelna do pojemników Camwear (do pojemników 1,9 l, 3,8 l) | CAMBRO, CM-SFC2SCPP - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny