Cambro to firma powstała w 1951 roku w USA. Na początku swojej działalności skupili się na stworzeniu tacy na posiłki szpitalne wysokiej jakości. Tak długie funkcjonowanie na rynku marka zawdzięcza nieustannemu dążeniu do doskonałości oraz najwyższej jakości produktów. Obecnie sprzęt gastronomiczny Cambro może poszczycić się uznaniem w branży, ciągle rozrastającą się grupą zadowolonych konsumentów oraz kompletną ofertą produktów dla różnych segmentów branży gastronomicznej. Od 1951 roku firma znacznie poszerzyła swój asortyment o wiele innowacyjnych akcesoriów, nowe metody produkcji oraz dystrybucji. Warte uwagi jest to, że firma Cambro przywiązuje dużą wagę do kwestii zrównoważonego rozwoju oraz odpowiedzialności za środowisko naturalne.

Czytaj więcej >

Cambro – sprzęt gastronomiczny

Wizja marki od samego początku opiera się na prostym przepisie: dostarczać możliwie najbardziej innowacyjne, trwałe, wytrzymałe, najwyższej jakości produkty dla branży gastronomicznej. Produkty marki mają ułatwiać funkcjonowanie zarówno małych, jak i większych lokali gastronomicznych. Dlatego dla marki ważny jest feedback otrzymywany od klientów, dzięki któremu mogą stale ulepszać swoją ofertę o przydatne rozwiązania i technologiczne ułatwienia. Nieustannie pracują nad nowymi pomysłami dla różnych segmentów przemysłu, inwestują w nowe oprzyrządowanie i wykorzystują najnowocześniejsze maszyny, aby wprowadzać nowe produkty na rynek. Przedsiębiorstwo stara się ulepszać metody produkcji, aby były możliwie jak najbardziej wydajne pod względem zastosowanych materiałów, procesów czy kosztów. Wszystko to ma na celu utrzymanie dobrej kondycji naszej planety. Sprzęt gastronomiczny Cambro tworzony jest z myślą o użytkownikach. Dostarczanie produktów trwałych, dopasowanych do naszego biznesu, pozwala nam zaoszczędzić czas i pieniądze, a klientom naszych restauracji czy barów bezpieczeństwo w kontakcie z żywnością.

W naszym sklepie Gastromania CZ oferujemy takie produkty marki jak między innymi: tace kelnerskie, miski z poliwęglanu, pojemniki na żywność z polipropylenu, kosz na kieliszki i szklanki, wózki kelnerskie, dzbanki z poliwęglanu, termosy gastronomiczne, termosy na płyn z kranem, wózki do termosów, skrzynki magazynowe na żywność, wózki na produkty, chochelki, łyżki, szczypce, kosze do mycia talerzy i tac, kosze do mycia sztućców i tym podobne.