Cena netto:
17,36 zł 21,70 zł 21,70 zł
Cena brutto:
21,35 zł 26,69 zł 26,69 zł
Dostępność: 5 dni
Stan magazynowy: 100 szt. +
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 170 mm
średnica: 170 mm
pojemność: 1 l
materiał: poliwęglan
kolor: przeźroczysty

Dzbanek z poliwęglanu 1 l sztaplowalny | CAMBRO, CM-P34CW - Opis:

Sztaplowalny dzbanek z poliwęglanu o pojemności 1 l to produkt firmy Cambro która od ponad 65lat produkuje pojemniki na żywność i systemy do mycia, transportu oraz przechowywania szkła, talerzy i sztućców. Poliwęglan jest trwałym i nie tłukącym się materiałem który zachowuje estetykę szkła, a jednocześnie jest on od niego dużo lżejszy. Dzbanek z poliwęglanu to idealne rozwiązanie na imprezy plenerowe oraz dla cateringu, doskonale sprawdzi się w barach i wszelkiego rodzaju lokalach gastronomicznych. Naczynia mogą być bez trudu układane w stosy co pozwala oszczędzić miejsce i ułatwia przechowywanie i transport. Sztaplowalny dzbanek z poliwęglanu 1 l Cambro CM-PC64CW dystrybuowany jest na terenie Polski przez firmę Tomgast, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem. Do naczynia można osobno dokupić pokrywkę.
Dzbanek z poliwęglanu 1 l sztaplowalny | CAMBRO, CM-P34CW - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Dzbanek z poliwęglanu 1 l sztaplowalny | CAMBRO, CM-P34CW - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny