Cena netto:
1231,20 zł 1539,00 zł 1539,00 zł
Cena brutto:
1514,38 zł 1892,97 zł 1892,97 zł
Dostępność: 5 dni
Stan magazynowy: 1-2 szt.
Koszt dostawy: od 0,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 300 mm
szerokość 425 mm
wysokość 680 mm
pojemność: 20 l
materiał: polietylen
kran spustowy: tak

Termos na płyn z kranem Ultra Camtainer 20 l | CAMBRO, CM-UC500 - Opis:

Termos na płyn z kranem Ultra Camtainer o pojemności 20 litrów wykonany z jednorodnego polietylenu z grubą izolacją z pianki poliuretanowej przez amerykańską firmę Cambro. Lekki i odporny na uszkodzenia mechaniczne z ergonomicznymi uchwytami do przenoszenia. Posiada kran bezpiecznie schowany we wnęce oraz miejsce na duże naczynie. Sta-stack System pozwala bezpiecznie sztaplować termosy do składowania i transportu. Dodatkowo termosy stworzone są tak, że spadek temperatury wewnątrz wynosi jedynie 2°C na godzinę, a wzrost jest nie większy niż 0,5°C na godzinę. Posiada izolację termiczną, jest ekologiczny i niezwykle praktyczny podczas rozwozu napojów, zup, piw i grzańców, gdy restauracja ma w swojej ofercie catering. Idealny podczas obsługi przyjęć na świeżym powietrzu gdzie dostęp do kuchni jest utrudniony, a restauratorowi zależy na świeżym i nadal ciepłym produkcie. Znajdzie także zastosowanie w wojsku, stołówkach, na imprezach plenerowych oraz obozach harcerskich. Termos na płyn z kranem Ultra Camtainer o pojemności 20 litrów CM-UC500 dystrybuowany jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia cukierniczego, cateringowego oraz restauracyjno – hotelowego. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki. Uwaga! Towar wyprzedażowy - oferta ważna wyłącznie do wyczerpania stanów magazynowych.
Termos na płyn z kranem Ultra Camtainer 20 l | CAMBRO, CM-UC500 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Termos na płyn z kranem Ultra Camtainer 20 l | CAMBRO, CM-UC500 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny