Cena netto:
39,04 zł 48,80 zł 48,80 zł
Cena brutto:
48,02 zł 60,02 zł 60,02 zł
Dostępność: 5 dni
Stan magazynowy: 25-99 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
średnica: 355 mm
materiał: tworzywo sztuczne
powierzchnia: antypoślizgowa
kształt: okrągły
kolor: czarny

Taca kelnerska, antypoślizgowa, okrągła o średnicy 35,5 cm, czarna | CAMBRO, Camtread - Opis:

Taca Camtread - okrągła o średnicy 35,5 cm w kolorze czarnym. Jest to taca wyprodukowana przez znaną markę Cambro, która oferuje nie tylko dobry produkt, ale również możliwość personalizacji według potrzeb klienta, gwarancję oraz poważaną na całym świecie jakość. Niepozorne tace są czymś niezastąpionym w każdej restauracji, stołówce, bufecie czy barze. Drinki, dania, desery oraz inne produkty od zawsze, był serwowane przez kelnerów właśnie na tacach serwisowych. Dodatkowo firma Cambro oferuje szeroką gamę kolorystyczną swoich produktów. Tacę śmiało można myć w zmywarce, ponieważ jest odporna na ścieranie oraz środki chemiczne, które pojawiają się podczas czyszczenia. Taca Camtread - okrągła o średnicy 35,5 cm czarna CM-1400CT110 dystrybuowana jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy autoryzowanym oraz oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno – hotelowego oraz cateringowego. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Taca kelnerska, antypoślizgowa, okrągła o średnicy 35,5 cm, czarna | CAMBRO, Camtread - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Taca kelnerska, antypoślizgowa, okrągła o średnicy 35,5 cm, czarna | CAMBRO, Camtread - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny