Stojak z uchwytem na pokrywy 30x35,5 cm | APS, Flexible

33288


 • 734,14 zł z VAT 596,87 zł bez VAT 587,33 zł z VAT 477,49 zł bez VAT

  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

  587,33 zł z VAT
 • product.add_to_repository

  Do przechowalni

  Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 355 mm
szerokość 300 mm
wysokość 390 mm

Stojak z uchwytem na pokrywy 30x35,5 cm | APS, Flexible - Opis

Stojak pozwalający na odkładanie (zawieszanie) pokrywy podczas nakładania potrawy z naczynia, półmiska, itp. Odpowiedni dla okrągłych pokryw o średnicach: 21 cm, 30 cm i 36 cm a także prostokątnych i rozmiarach GN 1/1 i GN ½. Stojak można z łatwością złożyć. Posiada antypoślizgowe nóżki.

Stojak z uchwytem na pokrywy 30x35,5 cm | APS, Flexible - Opinie klientów

Stojak z uchwytem na pokrywy 30x35,5 cm | APS, Flexible - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

  Stojak z uchwytem na pokrywy 30x35,5 cm | APS, Flexible - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować