Cena netto:
186,20 zł 196,00 zł 196,00 zł
Cena brutto:
229,03 zł 241,08 zł 241,08 zł
Dostępność: 14 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 140 mm
średnica: 260 mm
ilość w komplecie: 1 szt.
materiał: stal nierdzewna
kształt: okrągły
kolor: inox
cena za: sztukę

Klosz na talerz 26 cm ze stali nierdzewnej | PINTINOX, Bufet - Opis:

Klosz o średnicy 26 cm włoskiego producenta Pinitox został stworzony z myślą o najbardziej wykwintnych i renomowanych restauracjach i hotelach. Klosz nierdzewny na talerze 26 cm idealnie zabezpieczy dania przed szybkim wystygnięciem i wyschnięciem, a także podkreśli poważne podejście do serwowania dań na każdej imprezie czy bankiecie.
Klosz 26 cm 305494 dystrybuowany jest na terenie Polski przez firmę Dajar, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem. Towar sprzedawany jest w opakowaniach po 1 sztuce. Cena za 1 sztukę.
Klosz na talerz 26 cm ze stali nierdzewnej | PINTINOX, Bufet - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Klosz na talerz 26 cm ze stali nierdzewnej | PINTINOX, Bufet - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny