Porcelana restauracyjna ARCOROC

ARCOROC to francuska firma, która na rynku działa prężnie od 1963 roku. Zajmuje się głównie produkcją wysokiej klasy kubków i szklanek, a swoje produkty oferuje na całym świecie. Porcelana restauracyjna ARCOROC zachwyca użytkowników niebanalnym designem, czyli połączeniem klasycznych i stanowych kolorów oraz kształtów. Kubki i szklanki tej marki są na tyle uniwersalne, że z łatwością dopasują je Państwo do innych elementów zastawy stołowej oraz wystroju całego lokalu. Dodatkowo charakteryzują się dużą wytrzymałością i trwałością, dlatego z powodzeniem mogą być myte w zmywarkach gastronomicznych. Dzięki temu, że do ich produkcji zastosowano m.in. akryl, szkło hartowane oraz szkło, porcelana restauracyjna ARCOROC posłuży przez wiele lat!

Czytaj więcej >

ARCOROC – porcelana restauracyjna wysokiej klasy

Porcelana restauracyjna ARCOROC to m.in. wyjątkowe filiżanki sztaplowane, kubki, salaterki, talerze do steków, mleczniki, talerze do makaronu, talerze do pizzy i spodki. Materiały, z których powstają te innowacyjne produkty, zostały dokładnie przebadane i przetestowane, dziękim czemu łączą w sobie lekkość, niezwykły design oraz niespotykaną trwałość. Porcelana ARCOROC jest skierowana zarówno do profesjonalnych lokali gastronomicznych: restauracji, barów, bufetów hotelowych, stołówek, jadłodajni czy firm cateringowych, jak i do gospodarstw domowych – do użytku codziennego. Zestaw porcelany ARCOROC będzie też idealnym prezentem ślubnym, a także z okazji urodzin lub rocznicy.

Porcelana ARCOROC w asortymencie Gastromania.pl

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem naszego sklepu, który dla Państwa przygotowaliśmy! To nie tylko porcelana ARCOROC, lecz także wyjątkowe zastawy stołowe, kubki, talerze i inne naczynia od znanych i cenionych na całym świecie producentów. Gdyby w naszej ofercie nie było produktów, które Państwa interesują, to prosimy o bezpośredni kontakt – z przyjemnością znajdziemy satysfakcjonujące rozwiązanie. Życzmy udanych zakupów!