Porcelana restauracyjna RAK

W tej kategorii produktowej dostępna jest wysokiej klasy porcelana restauracyjna RAK, która jest znana restauratorom na całym świecie. Rak Porcelain od 1989 roku zajmuje się dystrybucją najwyższej jakości porcelany i innych akcesoriów dekoracyjnych, a główna siedziba firmy mieści się obecnie w Ras Al Khaimah w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. To, co wyróżnia porcelanę RAK na tle innych marek, to zdecydowanie fakt, że naczynia są niezwykle trwałe i wytrzymałe, a to wszystko za sprawą wysokiej zawartości tlenku glinu. Charakteryzuje je również bogata kolorystyka i ciekawe wzornictwo, co umożliwia dopasowanie ich do wystroju każdego lokalu gastronomicznego tak, aby stanowiły spójną całość. Musimy również wspomnieć, że porcelana restauracyjna RAK jest odporna na absorpcję zapachów i tłuszczów, dlatego bardzo łatwo utrzymać ją w idealnej czystości. Naczynia mogą być z powodzeniem myte w profesjonalnych zmywarkach gastronomicznych, co znacząco usprawnia codzienną pracę w kuchni.

Czytaj więcej >

RAK – porcelana restauracyjna najwyższej jakości

Jakie produkty można znaleźć w naszym asortymencie? Są to talerze płytkie, talerze głębokie, miski, salaterki, półmiski, dzbanki, filiżanki, spodki, kubki, sosjerki, przyprawniki, cukiernice, bulionówki, pokrywy i inne wyjątkowe naczynia z firmy RAK. To, co wyróżnią porcelanę tej marki, to zdecydowanie różnorodność produktów, które nieustannie zachwycają swoim kształtem i kolorem. Dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakości, a także dbałości o najdrobniejsze detale, porcelana restauracyjna RAK będzie świetnie wyglądać w wykwintnych restauracjach i hotelach. Może być w powodzeniem wykorzystywana również w gospodarstwach domowych, np. podczas eleganckiego obiadu czy kolacji z rodziną i przyjaciółmi.

Porcelana RAK w asortymencie Gastromania.pl!

Dlaczego warto zainwestować w porcelanę RAK? Bo jest wytrzymała, piękna i z pewnością posłuży Państwu przez lata! W asortymencie Gastromania.pl porcelana RAK jest dostępne w wielu ciekawych wariantach, dlatego jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą oraz do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem. Życzmy udanych zakupów!