Porcelana restauracyjna Stalgast

Firmy Stalgast chyba nie musimy nikomu przedstawiać. Na polskim rynku działa nieprzerwanie od 1990 roku, a swoim klientom oferuje najwyższej jakości artykuły, które są dedykowane profesjonalnej gastronomii. W tej kategorii produktowej dostępna jest najwyższej klasy porcelana restauracyjna Stalgast, jednak przedsiębiorstwo oferuje również meble ze stali nierdzewnej oraz inne profesjonalne urządzenia kuchenne: ciągi kuchenne, zmywarki gastronomiczne, kruszarki do lodu itp. Nasz sklep gastronomiczny Gastromania.pl jest od lat oficjalnym partnerem i dystrybutorem Stalgast, a w naszym asortymencie dostępne są najlepsze produkty tej marki!

Czytaj więcej >

Stalgast – porcelana restauracyjna najwyższej jakości

Porcelana restauracyjna Stalgast jest dostępna w wielu ciekawych formach, wzorach i kolorach, dlatego z łatwością dopasują Państwo wygląd zastawy do wystroju całego lokalu gastronomicznego. Poszczególne elementy zastawy dostępne są nie tylko w różnych kolorach, lecz także w formie opływowej oraz geometrycznej. Szeroki wybór produktów sprawia, że bez większego problemu skompletują Państwo całą zastawę (z gwarancją, że wszystkie elementy będą spójne, co będzie prezentowało się fenomenalnie). Oferujemy kilka ciekawych kolekcji jak m.in. STALGAST APULIA, STALGAST LIGURIA, STALGAST PRATO, STALGAST TARANTO, STALGAST PRACTICO czy STALGAST ELEGANTIA. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą, którą przygotowaliśmy dla naszych klientów!

Porcelana Stalgast w asortymencie Gastromania.pl!

Dlaczego porcelana Stalgast cieszy się aż tak dużą popularnością? Przede wszystkim ze względu na fakt, że do jej wyprodukowania wykorzystano trwałą i wytrzymałą porcelanę. Dodatkowo elementy zastawy zachwycają swoim designem i z powodzeniem mogą być wykorzystywane we wszystkich lokalach gastronomicznych i w branży hotelowej. Świetnie sprawdzą się także w gospodarstwach domowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie pytań pozostajemy do dyspozycji!