Nowość Promocja

Płatki z mlecznej czekolady do dekoracji 1,5 do 2,7 mm, 1 kg torba | MONA LISA, CHM-SP-4Z3-E0-U68

CHM-SP-4Z3-E0-U68


 • 86,87 zł z VAT 70,63 zł bez VAT 85,13 zł z VAT 69,22 zł bez VAT

  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

  85,13 zł z VAT
 • product.add_to_repository

  Do przechowalni

  Wysyłka do 24 godzin Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel. Ilość na magazynie: 3 szt. lub więcej

Informacje

waga 1 kg
cena za: sztukę
gatunek stali nierdzewnej: 18/0
powierzchnia: satynowa
powłoka: brak

Płatki z mlecznej czekolady do dekoracji 1,5 do 2,7 mm, 1 kg torba | MONA LISA, CHM-SP-4Z3-E0-U68 - Opis

Płatki z mlecznej czekolady do dekoracji 1,5 do 2,7 mm, 1 kg torba CHM-SP-4Z3-E0-U68 to niewielkie, nieregularne, lśniące i chrupiące kawałki czekolady o smaku, który łączy w sobie kakao z karmelem. Używając tych połyskliwych, chrupiących kawałków czekolady, udekorujesz i wykończysz swoje wyroby, podkreślając ich rzemieślniczą naturę i z pewnością przyciągniesz wzrok klientów do lady z wypiekami. Te czekoladowe płatki wykonane są z czystej mlecznej czekolady i starannie wypolerowane całkowicie naturalnymi metodami – bez stosowania nabłyszczaczy. Mają nieregularny, zbliżony do prostokątnego kształt i rozmiar od 1,5 do 2,7 mm. Posyp tymi lśniącymi kawałkami czekolady świeżo oblane praliny krojone lub udekoruj nimi ciasta i desery. Jeśli zależy Ci na wyjątkowo odświętnym efekcie, możesz także wymieszać lub posypać płatki złotym, metalicznym lub kolorowym proszkiem Mona Lisa.

Płatki z mlecznej czekolady do dekoracji 1,5 do 2,7 mm, 1 kg torba | MONA LISA, CHM-SP-4Z3-E0-U68 - Opinie klientów

Płatki z mlecznej czekolady do dekoracji 1,5 do 2,7 mm, 1 kg torba | MONA LISA, CHM-SP-4Z3-E0-U68 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

  Płatki z mlecznej czekolady do dekoracji 1,5 do 2,7 mm, 1 kg torba | MONA LISA, CHM-SP-4Z3-E0-U68 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Płatki z mlecznej czekolady do dekoracji 1,5 do 2,7 mm, 1 kg torba | MONA LISA, CHM-SP-4Z3-E0-U68