Promocja
Bestseller
Cena netto:
49,10 zł 50,10 zł 50,10 zł
Cena brutto:
60,39 zł 61,62 zł 61,62 zł
Dostępność: 10 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
waga: 0.425 kg
cena za: sztukę

Posypka dekoracyjna Crispearls™ - mix herbatników czekolada mleczna, ciemna i biała 0,425 kg | MONA LISA, CHX-CC-MCRISE0-999 - Opis:

Posypka dekoracyjna Crispearls™ - mix herbatników czekolada mleczna, ciemna i biała 0,425 kg CHX-CC-MCRISE0-999 to mieszanka miniaturowych perełek z mlecznej, ciemnej i białej czekolady wypełnionych chrupiącym biszkoptem. Świetnie nadają się do podjadania - nie można się im oprzeć - oraz do dekoracji napojów, deserów, ciast i wypieków. Mini Chocolate Crispearls ™ są dostępne w poręcznym pojemniku, dzięki któremu można jednym ruchem dopełnić glazurowane ciasta, ciastka, napoje ze śmietaną lub desery. Zmieszane z musem czekoladowym, lodami lub bavarois nadają deserom chrupiącą czekoladową konsystencję i pozostają cudownie chrupiące.
Posypka dekoracyjna Crispearls™ - mix herbatników czekolada mleczna, ciemna i biała 0,425 kg | MONA LISA, CHX-CC-MCRISE0-999 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Posypka dekoracyjna Crispearls™ - mix herbatników czekolada mleczna, ciemna i biała 0,425 kg | MONA LISA, CHX-CC-MCRISE0-999 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny