Cena netto:
28,98 zł 32,18 zł 32,18 zł
Cena brutto:
35,65 zł 39,58 zł 39,58 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 3-4 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
materiał:
  • tworzywo sztuczne
  • metal
kolor: żółty
kod EAN: 506000470600073

Skalpel cukierniczy do modelowania PME7 | PME, PME7 - Opis:

Skalpel cukierniczy do modelowania PME7, PME7 marki PME, specjalizującej się w produkcji wysokiej jakości akcesoriów i półproduktów spożywczych dla cukierników.

Narzędzie do modelowania PME7 wykonane z wysokiej jakości materiału, dopuszczonego do kontaktu z żywnością. Idealne do precyzyjnego rzeźbienia w masie cukrowej, masie do modelowania figurek lub marcepanie. Dołączone instrukcje w języku angielskim.
Do skalpela można dokupić zapasowe ostrza PME7S, również dostępne w naszym sklepie. Skalpel cukierniczy posiada żółtą rączkę.
Skalpel cukierniczy do modelowania PME7 | PME, PME7 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Skalpel cukierniczy do modelowania PME7 | PME, PME7 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny