Cena netto:
35,90 zł 40,80 zł 40,80 zł
Cena brutto:
44,16 zł 50,18 zł 50,18 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 1-2 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 230 mm
szerokość 100 mm
średnica: 100 mm
materiał:
  • tworzywo sztuczne
  • stal nierdzewna

Radełko - nóż do pizzy o średnicy 10 cm | GI.METAL, MG-ROM - Opis:

Radełko o średnicy 10 cm wykonane ze stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego. Obracane ostrze jest idealne do krojenia gorącej pizzy. Sprawdzi się w każdej restauracji gdzie serwowana jest kuchnia włoska. Łatwe w czyszczeniu. Radełko o średnicy 10 cm MG-ROM dystrybuowane jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia cateringowego, piekarniczo-cukierniczego oraz restauracyjno – hotelowego. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Radełko - nóż do pizzy o średnicy 10 cm | GI.METAL, MG-ROM - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Radełko - nóż do pizzy o średnicy 10 cm | GI.METAL, MG-ROM - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny