Rękawice dla gastronomii

W żadnej profesjonalnej kuchni nie może zabraknąć solidnie wykonanych i trwałych rękawic kuchennych, które skutecznie ułatwiają codzienną pracę kucharzy oraz personelu pomocniczego. Najważniejszą funkcją, którą pełnią rękawice, jest zapewnienie ochrony zarówno przed wysoką, jak i niską temperaturą. W naszym asortymencie znajdują się rękawice ochronne, kuchenne i piekarnicze, do grilla oraz do chłodni. Każdy z tych produktów ma inne właściwości, które nie tylko chronią skórę przez niesprzyjającą temperaturą, ale także ułatwiają przenoszenie i wyjmowanie gorących lub zimnych naczyń.

Czytaj więcej >

Rękawice kuchenne

Rękawice ochronne dla gastronomii, które posiadamy w swojej ofercie, to wyselekcjonowane produkty, których zadaniem jest ochrona przed wysokimi temperaturami. Większość z tych produktów została dodatkowo pokryta niepalną powłoką, która jest gwarancją bezpieczeństwa i najwyższej jakości produktu. Rękawice kuchenne i piekarnicze, które również znajdują się w naszym asortymencie, idealnie sprawdzą się w piekarniach oraz w cukierniach, gdzie każdego dnia wypieka się pieczywo oraz słodkie przekąski. Nasze rękawice kuchenne skutecznie chronią przed poparzeniem. Na szczególną uwagę zasługuje model, który został wykonany z wysokiej jakości silikonu, który nie tylko chroni przed wysokimi temperaturami, ale także przez zmarznięciem.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ofertą naszego sklepu internetowego Gastromania.pl, w którym znajdą Państwo profesjonalne Rękawice dla gastronomii oraz inne akcesoria i gadżety kuchenne. Jeżeli mają Państwo jakieś pytania, to zapraszamy do kontaktu z nasza firmą!