Cena netto:
46,17 zł 48,60 zł 48,60 zł
Cena brutto:
56,79 zł 59,78 zł 59,78 zł
Dostępność: 30 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 120 mm
materiał: tworzywo sztuczne
kod EAN: 8029248035584

Wałek do nacinania ciasta w kratkę - 120 mm | PAVONI, RP3 - Opis:

Wałek do nacinania ciasta w kratkę RP3 to produkt innowacyjnej, włoskiej firmy Pavoni, który znajdzie swoje zastosowanie w cukierniach, punktach gastronomicznych oraz domowych kuchniach. Wałek wykonany został z najlepszej jakości tworzywa sztucznego, aby zapewnić mu wytrzymałość, ergonomiczność oraz możliwość czyszczenia w zmywarce. Wałek do nacinania kratki RP3 o długości 120 mm idealnie sprawdzi się przy wykonywaniu wzoru kratki na wcześniej rozwałkowanym cieście. Już kilka ruchów wałkiem umożliwia zrobienie kratki na całej powierzchni ciasta. Może również służyć do dekoracji. Wałek posiada specjalną dziurkę umożliwiającą powieszenie produktu.
Wałek do nacinania ciasta w kratkę - 120 mm | PAVONI, RP3 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Wałek do nacinania ciasta w kratkę - 120 mm | PAVONI, RP3 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny