Cena netto:
574,63 zł 592,40 zł 592,40 zł
Cena brutto:
706,79 zł 728,65 zł 728,65 zł
Dostępność: 5 dni
Stan magazynowy: 1-2 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 110 mm
średnica: 200 mm
pojemność: 3.4 l
materiał: stal nierdzewna
kolor: inox
pokrywa w komplecie: nie
gatunek stali nierdzewnej: 18/10

Rondel ze stali nierdzewnej i aluminium o pojemności 3,4 l | DE BUYER, Affinity - Opis:

Ekskluzywny rondel francuskiej firmy De Buyer wykonany z 5 warstw stali nierdzewnej i aluminium o grubości 2,3 mm na całej powierzchni razem z dnem, dzięki czemu otrzymujemy gwarancję doskonałego przewodzenia ciepła i skrócony czas gotowania- potrawy nie przypalają się i nagrzewają się tak samo w każdym punkcie garnka. Dodatkowo jednoczęściowa konstrukcja jest odporna na odkształcenia. Rondel D-3706-20 posiada nitowany uchwyt wykonany z odlewu stali nierdzewnej, zaokrąglone i wywinięte ranty- precyzyjnie wykończone, pojemność 3,4 litra, wysokość 11 cm, średnicę 20 cm. Znajdzie zastosowanie w kuchniach restauracyjnych i hotelowych, a także w gospodarstwach domowych. Rondel D-3706-20 jest przeznaczony do stosowania na wszystkich rodzajach kuchenek, również indukcyjnych oraz do mycia w profesjonalnych zmywarkach gastronomicznych.
Rondel ze stali nierdzewnej i aluminium o pojemności 3,4 l | DE BUYER, Affinity - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Rondel ze stali nierdzewnej i aluminium o pojemności 3,4 l | DE BUYER, Affinity - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny