Cena netto:
66,35 zł 68,40 zł 68,40 zł
Cena brutto:
81,61 zł 84,13 zł 84,13 zł
Dostępność: 5 dni
Stan magazynowy: 5-9 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 25 mm
średnica: 320 mm
materiał: stal nierdzewna

Okrągły ruszt ze stali nierdzewnej z nóżkami 32 cm | DE BUYER, D-0237-32 - Opis:

Okrągły ruszt ze stali nierdzewnej z nóżkami 32 cm produkcji francuskiej firmy De Buyer wykonany ze stali nierdzewnej zapewniającej wyjątkową odporność. Atutem są malutkie nóżki, które zapewniają stabilność i pozwalają na odłożenie go na blacie. Ruszt cukierniczy przeznaczony jest do pracy we wszelkich zakładach gastronomicznych a w szczególności w zakładach cukierniczych oraz profesjonalnych piekarniach. Bez przeszkód znajdzie zastosowanie również w gospodarstwie domowym. Okrągły ruszt 320 mm D-0237-32 dystrybuowany jest na terenie Polski przez firmę Tom-Gast, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia cukierniczo-piekarniczego. Pakowany pojedynczo. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Okrągły ruszt ze stali nierdzewnej z nóżkami 32 cm | DE BUYER, D-0237-32 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Okrągły ruszt ze stali nierdzewnej z nóżkami 32 cm | DE BUYER, D-0237-32 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny