Cena netto:
25,87 zł 29,40 zł 29,40 zł
Cena brutto:
31,82 zł 36,16 zł 36,16 zł
Dostępność: 5 dni
Stan magazynowy: 10-24 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
średnica: 240 mm
ilość w komplecie: 12 szt.
materiał: aluminium
kolor: srebrny
cena za: sztukę

Siatka do pizzy - beznitowa o średnicy 24 cm | GI.METAL, MG-DF24 - Opis:

Siatka do pizzy - Gi Metal Professional o średnicy 24 cm wykonana jest z aluminium. Wzmocniony nienitowany rant z jednego kawałka aluminium oraz poprzeczne, przeplatane druty. Rozmiar siatek do pizzy może różnić się od podanego o 2,5. Siatek nie wolno myć w zmywarce. Idealna dla włoskich restauracji serwujących najlepszej jakości pizzę. Siatka do pizzy o średnicy 24 cm MG-DF24 dystrybuowana jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia cukierniczego oraz restauracyjno – hotelowego. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Siatka do pizzy - beznitowa o średnicy 24 cm | GI.METAL, MG-DF24 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Siatka do pizzy - beznitowa o średnicy 24 cm | GI.METAL, MG-DF24 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny