Cena netto:
44,24 zł 58,95 zł 58,95 zł
Cena brutto:
54,41 zł 72,51 zł 72,51 zł
Dostępność: 21 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 90 mm
średnica: 90 mm
materiał: stal nierdzewna
kolor: miedziany
kod EAN: 4004133933477

Sitko barmańskie w miedzianym kolorze o średnicy 9 cm | APS, 93347 - Opis:

Sitko barmańskie o średnicy 9 cm z rączką o długości 9 cm niemieckiego, renomowanego producenta APS to jeden z podstawowych elementów niezbędnych przy pracy z shakerem. Sito pozwala nam na odcedzenie większych cząstek owoców,kruszonego lodu i niepotrzebnych kawałków przypraw, które mogą pojawić się przy tworzeniu drinków i koktajli. Sprzęt wykonany z najlepszej jakości stali nierdzewnej pokrytej miedzią przygotowany z myślą o profesjonalistach jak i pasjonatach barmańskiej sztuki. Sitko barmańskie APS-93347 dystrybuowane jest na terenie Polski przez sekcję Assheuer + Pott GmbH HoReCa, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno-hotelowego. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Sitko barmańskie w miedzianym kolorze o średnicy 9 cm | APS, 93347 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Sitko barmańskie w miedzianym kolorze o średnicy 9 cm | APS, 93347 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny