Cena netto:
28,51 zł 32,40 zł 32,40 zł
Cena brutto:
35,07 zł 39,85 zł 39,85 zł
Dostępność: 48 godzin
Stan magazynowy: 1-2 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 80 mm
szerokość 115 mm
materiał:
  • tworzywo sztuczne
  • stal nierdzewna

Wybierak do ciasta o wymiarach 8x11,5 cm | GI.METAL, MG-TPF11 - Opis:

Wybierak do ciasta o długości 8x11,5 cm cm wykonany z tworzywa sztucznego i stali nierdzewnej. Idealna do zbierania i dzielenia surowego ciasta. Sprawdzi się w każdej restauracji, zarówno tych małych z włoską kuchnią jak i dużych które serwują pizzę w wielu smakach.Wybierak do ciasta MG-TPF11 dystrybuowany jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia cukierniczego, cateringowego oraz restauracyjno – hotelowego. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Wybierak do ciasta o wymiarach 8x11,5 cm | GI.METAL, MG-TPF11 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Wybierak do ciasta o wymiarach 8x11,5 cm | GI.METAL, MG-TPF11 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny