Cena netto: 8270,90 zł
Cena brutto: 10173,21 zł
Dostępność: 48 godzin
Stan magazynowy: 1-2 szt.
Koszt dostawy: od 0,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 260 mm
szerokość 470 mm
wysokość 450 mm
maks. prędkość obrotowa: 3600 obr./min
moc całkowita: 0.6 kW
waga: 16 kg
materiał:
  • stal nierdzewna
  • stal emaliowana

Sokowirówka gastronomiczna 600 W | SANTOS, T-50C - Opis:

Sokowirówka o mocy 600 W produkcji Santos to profesjonalne urządzenie stworzone z myślą o restauracjach, barach i bistrach, które w swoim menu oferują świeże soki i koktajle z owoców i warzyw. Niewielkie gabaryty urządzenia oraz stosunkowo niska waga 16 kg to atuty i doskonałe rozwiązanie dla niewielkich pomieszczeń. Wyjątkowo cicha praca silnika o mocy 600 W oraz prędkości do 3600 obrotów na minutę to kolejne cechy na które należy zwrócić uwagę przy wyborze tego sprzętu. Sokowirówka przeznaczona jest głównie do obróbki owoców i warzyw miękkich. Wyposażona w tarczę ścierającą o średnicy 165 mm, kosz wirówkowy ze średnicą oczek 0,5 mm, pojemnik do gromadzenia miąższu oraz lejek o wysokości 200 mm - wykonane ze stali nierdzewnej. Średnica otworu podawczego pozwala na wprowadzanie dużych kawałków owoców i warzyw co pozwala na szybką i wydajną pracę. Średnia wydajność ekstrakcji: 70 (7 kg soku z 10 kg owoców). Wszystkie części demontowane można myć w zmywarce gastronomicznej. Sokowirówka Santos o mocy 600W T-50C dystrybuowana jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno – hotelowego, cateringowego oraz akcesoriów barowych i baristycznych. Uwaga! Towar wyprzedażowy - oferta ważna wyłącznie do wyczerpania stanów magazynowych.
Sokowirówka gastronomiczna 600 W | SANTOS, T-50C - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Sokowirówka gastronomiczna 600 W | SANTOS, T-50C - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny