Cena netto:
48,45 zł 51,00 zł 51,00 zł
Cena brutto:
59,59 zł 62,73 zł 62,73 zł
Dostępność: 14 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 227 mm
wysokość 16 mm
ilość w komplecie: 12 szt.
materiał:
  • stal nierdzewna
  • drewno
kolor: srebrny
cena za: sztukę
element zestawu sztućców: nóż

Nóż do steków ze srebrną aplikacją 227 mm | SOLA, Stekhouse - Opis:

Nóż do steków ze srebrną aplikacją o długości 227 mm holenderskiego producenta Sola Hospitality to przedstawiciel kolekcji Stekhouse, która jak sama nazwa wskazuje idealnie nadaje się do konsumpcji steków. Największymi atutami tej linii są mocne, solidne ostrza oraz pięknie wyprofilowane, wykonane z ciemnego drewna rączki. Nóż do steków przeznaczony jest do restauracji i hoteli oraz do najlepszych Steak House'ów. Idealnie odnajdzie się podczas eventów cateringowych jak również w gospodarstwie domowym. Nóż do steków ze srebrną aplikacją Stekhouse 227 mm 290397 dystrybuowany jest na terenie Polski przez sekcję Dajar HoReCa, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno-hotelowego. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Nóż do steków ze srebrną aplikacją 227 mm | SOLA, Stekhouse - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Nóż do steków ze srebrną aplikacją 227 mm | SOLA, Stekhouse - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny