Cena netto:
13,49 zł 14,20 zł 14,20 zł
Cena brutto:
16,59 zł 17,47 zł 17,47 zł
Dostępność: 14 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
średnica: 125 mm
ilość w komplecie: 6 szt.
materiał: porcelana
kształt: okrągły
kolor: zielony
cena za: sztukę
element zastawy: spodek
gwarancja na obtłuczenia: nie

Niebieski spodek do filizanki z kamionki 12,5 cm | DEGRENNE, Modulo Nature - Opis:

Niebieski spodek do filizanki o średnicy 12,5 cm, francuskiego producenta Degrenne to reprezentant kolekcji Module Nature wykonanej z kamionki. Zastawa poprzez kolory oraz fakturą nawiązuje do barw ziemi. Czerwień, biel, beż i ciemny błękit idealnie ze sobą współgrają uszlachetniając każdy stół. Porcelanowy, niebieski spodek do filizanki Degrenne przeznaczony jest dla najlepszych, gwiazdkowych restauracji, hoteli na wykwintne bankiety i imprezy cateringowe do serwowania oraz ekspozycji potraw i dań z najwyższej półki. Niebieski spodek do filizanki Nature 125 mm 284013 dystrybuowany jest na terenie Polski przez sekcję HoReCa, firmy Dajar, której jesteśmy partnerem i przedstawicielem na rynku hotelarsko-gastronomicznym - obsługując handlowo, doradzając oraz serwisując restauracje, hotele oraz firmy cateringowe. Naczynie pakowane po 6 sztuk. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Niebieski spodek do filizanki z kamionki 12,5 cm | DEGRENNE, Modulo Nature - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Niebieski spodek do filizanki z kamionki 12,5 cm | DEGRENNE, Modulo Nature - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny