Cena netto:
31,50 zł 35,00 zł 35,00 zł
Cena brutto:
34,02 zł 37,80 zł 37,80 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 3-4 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
pojemność: 1 l
ilość w komplecie: 8 szt.
cena za: sztukę
kod EAN: 5900109008028

Preparat do mycia i dezynfekcji Combisept 1 l | JAX, 28 - Opis:

Płyn zalecany jest do mycia i dezynfekcji powierzchni oraz wyposażenia we wszystkich obszarach (przetwórstwo żywności, obiekty użyteczności publicznej, żłobki, przedszkola, szkoły itp.) oraz mycia i dezynfekcji powierzchni, które nie mają kontaktu z żywnością. Wykazuje działania bakteriobójcze oraz grzybobójcze (Pseudomonas aeruginosa, Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae, Candida albicans, Aspergillus niger). Produkt spełnia normy PN-EN 13697 oraz PN-EN 1276. Producent posiada pozwolenie Ministra Zdrowia nr 7207/17 na obrót produktem biobójczym.

- PRZEZNACZENIE
- Do mycia i dezynfekcji podłóg, parapetów, innych twardych, zmywalnych powierzchni (w nomenklaturze profesjonalnej zwanych „dużymi powierzchniami”)
- Do mycia i dezynfekcji małych i trudno dostępnych miejsc wrażliwych na działanie alkoholi (przewijaki, tapicerki, materace ze skaju)
- Do mycia dezynfekcji zabawek odpornych na wodę
- Dezynfekcja pomieszczeń za pomocą dyfuzji suchej i niewidocznej mgły za pomocą zamgławiarek
- Do jednoczesnego mycia i dezynfekcji narzędzi fryzjerskich i kosmetycznych poprzez zanurzenie
- Do dezynfekcji pralek
- Do dezynfekcji opon, obuwia na matach dezynfekujących
- Środek do zwalczania glonów, grzybów i bakterii w wodzie basenu.

- STĘŻENIE SKUTECZNE
Produkt w stężeniu 1 wykazuje działanie bakteriobójcze oraz grzybobójcze w warunkach czystych w czasie
5 minut i brudnych w czasie 15 minut.

- SPOSÓB UŻYCIA
Mycie i dezynfekcja. Przygotować roztwór 1 (10 ml płynu uzupełnić wodą do 1L). Przygotowany roztwór roboczy według powyższych zaleceń można użyć do mycia i dezynfekcji przez zanurzenie lub nanieść na powierzchnię lub przetrzeć wyposażenie, a następnie po zalecanym czasie kontaktu, dokładnie spłukać wodą zdatną do picia.
Zastosowanie profesjonalne. Można zastosować automatyczne urządzenie mieszające do przygotowania oraz natryskiwania gotowym do użycia roztworem.

- CECHY PRODUKTU
- Szybkie działanie bakteriobójcze
- Nie odbarwia czyszczonych powierzchni

- WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE UŻYCIA
- Do zastosowań profesjonalnych i domowych
- Nie przelewać produktu do niewłaściwych pojemników, butelek itp.
- Przechowywać w temperaturze od 0°C do 30°C (przy prawidłowym magazynowaniu trwałość produktu wynosi 3 lata od daty produkcji)
- Na 10 000 l wody w basenie - 200 ml przy pierwszym napełnianiu. Systematycznie 50 ml tygodniowo. W przypadku zazielenienia wody 400 ml. Przy temperaturze wody >25 °C dozowanie podwoić.

- SKŁADNIKI
5-15 niejonowe środki powierzchniowo-czynne, 5-15 kationowe środki powierzchniowo-czynne, 5-15 alkohol, substancje czynne: N-(3-aminopropylo)-N-dodecylopropano-1,3-diamina (CAS: 2372-82-9, 20g/kg).
Preparat do mycia i dezynfekcji Combisept 1 l | JAX, 28 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Preparat do mycia i dezynfekcji Combisept 1 l | JAX, 28 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny