Drewniana półka bufetowa 35,5 x 19 x 37 cm | APS, Window

11740


 • 478,05 zł z VAT 388,66 zł bez VAT 382,46 zł z VAT 310,93 zł bez VAT

  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

  382,46 zł z VAT
 • product.add_to_repository

  Do przechowalni

  Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 355 mm
szerokość 190 mm
wysokość 370 mm
materiał: drewno
kolor: brązowy

Drewniana półka bufetowa 35,5 x 19 x 37 cm | APS, Window - Opis

Półka wykonana z naturalnego, akacjowego drewna, przeznaczona do ekspozycji produktów żywnościowych na bufetach hotelowych, szwedzkich stołach, bankietach oraz imprezach cateringowych. Jest to jeden z wielu elementów systemu bufetowego, który umożliwia dowolne komponowanie wariantów bufetowych i dopasowanie ich do dowolnej przestrzeni hotelowej niezależnie od jej stylu. Moduły pozwalają na nieograniczone możliwości aranżacyjne a w połączeniu z porcelaną, modnymi elementami z miedzi, sprawią, że prezentacja bufetowych dań będzie doskonała. Produkt urozmaici i podkreśli naturalne produkty jak owoce, pieczywo, sery czy wędliny. Rewelacyjnie odnajdzie się we wszelkich hotelach, restauracjach, pensjonatach, domach weselnych lub restauracjach podających posiłki lub przekąski w formie bufetu. Będzie pięknie prezentować się na imprezach organizowanych na świeżym powietrzu. Skrzynki można sztaplować. Nie należy ich myć w zmywarkach. Do półki dołączone jest 20 kołków mocujących. W półce można umieścić tace w rozmiarze GN 1/3.

Drewniana półka bufetowa 35,5 x 19 x 37 cm | APS, Window - Opinie klientów

Drewniana półka bufetowa 35,5 x 19 x 37 cm | APS, Window - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

  Drewniana półka bufetowa 35,5 x 19 x 37 cm | APS, Window - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować