Funkcjonalne szafki grzewcze i podgrzewacze stołowe

Aby dłużej utrzymać temperaturę i smak, warto serwować dania na ciepłej zastawie. Asortyment grzewczy jest niezbędny na stołówkach oraz kuchniach, w takich miejscach jak placówki oświatowe, szpitale, hotele i restauracje. Dzięki użyciu w produkcji najwyższej jakości materiałów, takich jak stal nierdzewna, szafki grzewcze do talerzy oraz podgrzewacze stołowe spełniają standardy higieniczne sanepidu, są niezawodne i bezpieczne. Polecamy produkty renomowanych marek takich jak Redfox oraz Bartscher. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.

Czytaj więcej >

Szafki grzewcze do talerzy i podgrzewacze restauracyjne dla twojej gastronomii

Oferujemy szafki grzewcze do talerzy, które są idealną opcją np. dla rozdzielni kelnerskich. Mają one możliwość regulacji temperatury od 0 lub 30°C aż do 60°C. Wewnętrzną półkę można regulować na wysokość. Mieści ona, zależnie od wybranego przez Państwa wariantu, około 30, 60 lub nawet 120 talerzy o maksymalnej średnicy do 32 cm. Podobne do szafek grzewczych podgrzewacze restauracyjne stanowią alternatywę jeśli chodzi o urządzenia do podgrzewania zastawy w lokalach gastronomicznych. Zakres regulacji ich temperatury jest znacznie wyższy i może sięgać nawet do 90°C. Produkty Gastromanii charakteryzują się też niskim zużyciem energii: o mocy od 0,4 do 1,5 kW i napięciu 230 V. Jednokomorowe podgrzewacze ważą ok. 20 kg, natomiast dwukomorowe – około 40 kg.

Podgrzewacze stołowe – wygoda i praktyka

W naszej ofercie oprócz szafek z funkcją grzania znajdziecie Państwo również praktyczne podgrzewacze stołowe przydające się na różnego rodzaju imprezach okolicznościowych. Wybrane podgrzewacze do talerzy wyposażone są w praktyczne, przezroczyste drzwi oraz obudowę ze stali nierdzewnej. Zależnie od modelu termostat umożliwia regulację temperatury od 30 do nawet 80°C. Oferujemy również lekkie, 7-kilogramowe podgrzewacze barowe wyposażone w sześć komór do filiżanek o średnicy do 9 cm oraz cztery wyjmowane pojemniki na łyżeczki. Solidna konstrukcja naszych podgrzewaczy bufetowych to zasługa stali nierdzewnej, która zapewni długoletnie i niezawodne funkcjonowanie.