Cena netto:
4703,16 zł 5599,00 zł 5599,00 zł
Cena brutto:
5784,89 zł 6886,77 zł 6886,77 zł
Dostępność: 14 dni
Koszt dostawy: od 0,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 608 mm
szerokość 692 mm
wysokość 1908 mm
pojemność: 377 l
napięcie: 230 V
temperatura minimalna: 2 °C
temperatura maksymalna: 9 °C
waga: 74.5 kg
ilość półek: 5 szt.
ilość drzwi: 1 szt.
materiał:
  • tworzywo sztuczne
  • stal malowana
rodzaj drzwi: uchylne
kolor: biały
rozmrażanie: automatyczne
półki przestawne: tak
wentylator: tak
drzwi przeszklone: nie
wyświetlacz: nie

Szafa chłodnicza eventowa z pełnymi drzwiami i chłodzeniem dynamicznym, 377 l, 608x692x1908 mm | LIEBHERR, MRFec 4001 147 - Opis:

Dane techniczne
* Objętość brutto: 377 l
* Wymiary zewnętrzne w mm (S / G / W): 608 / 692 / 1908
* Wymiary wewnętrzne w mm (S / G / W): 475 / 423 / 1659
* Klasa efektywności energetycznej: C
* Zużycie energii w ciągu 365 dni: 390 kWh
* Klasa klimatyczna / klasa temperatury: CC3 / K4
* Temperatura otoczenia: +10 °C do +40 °C
* Czynnik chłodniczy: R 600a
* Poziom szumu: 50 dB(A)
* Moc znamionowa: 2.0 A
* Częstotliwość / napięcie: 50 Hz / 220 – 240V~
* Układ chłodzenia / Metoda odszraniania: dynamiczny / odszranianie automatyczne
* Zakres temperatury: +2 °C do +9 °C
* Materiał obudowy / kolor: stal / biały
* Materiał drzwi: stal
* Materiał wnętrza: tworzywo sztuczne w kolorze białym
* Bryzgoszczelne wnętrze: tak
* Rodzaj sterowania: sterowanie mechaniczne
* Oświetlenie wewnętrzne: LED Oświetlenie sufitowe, oddzielnie włączane
* Regulowane półki / Materiał półek: 5 / ruszty z powłoką z tworzywa sztucznego
* Ładowność 0,5l PET / Facing 0,5l PET: 253 / 7
* Ładowność 0,33l puszka / Facing 0,33l puszka: 506 / 7
* Maksymalne obciążenie półek: 45 kg
* Uchwyt / Drzwi samoczynnie zamykane: wgłębienie w drzwiach / tak
* Kierunek otwierania drzwi: prawe przestawne
* Ciężar brutto / netto: 74,5 / 69,5 kg
* Pasek ochronny: zmontowany

Akcesoria dodatkowo płatne:
* Ruszt nośny metalizowany / czarny / biały
* Ruszt podłogowy metalizowany / czarny / biały
* Specjalna półka na butelki na szynach teleskopowych
* Specjalna półka na butelki bez szyn
* Elastyczna szyna do rusztu nośnego
* Drewniane
* Perforowane półki
* Wyposażenie dodatkowe – rolki
* Wyposażenie dodatkowe - nóżki
* Kółka samonastawne

Przegląd zalet:
* Temperatura ustawiana jest indywidualnie w zależności od modelu w zakresie od +2°C do +9°C lub od +1°C do +15°C. Dzięki temu można wygodnie regulować temperaturę swoich towarów.
* Obudowa jest wytrzymała, odporna na wstrząsy, łatwa w czyszczeniu i może być indywidualnie zaprojektowana dla potrzeb Twojej marki.
* Wnętrze zostało zaprojektowane tak, aby było bardzo solidne, do codziennego użytku. Dzięki głęboko tłoczonym żebrom nośnym, szerokim promieniom narożników i bezszwowemu pojemnikowi wewnętrznemu jest on łatwy do czyszczenia i zapewnia optymalną higienę.
* Stabilne ruszty nośne są łatwe w regulacji i umożliwiają dużą zmienność wnętrza. Dla optymalnego wykorzystania można je elastycznie dopasować do różnych wielkości pojemników lub butelek.
* Opcjonalnie dostępna zamknięta ścianka tylna oferuje możliwość umieszczenia komunikatów reklamowych lub logo marki na całej powierzchni urządzenia w zakresie 360°.
* Regulowane nóżki i kółka można szybko zamontować w celu wygodnego czyszczenia pod urządzeniem lub w celu łatwego lub do łatwego transportu urządzenia.
* Dynamiczny system chłodzenia zapewnia efektywne i szybkie schładzanie przechowywanych towarów oraz prawie stały rozkład temperatury.

Profesjonalna jakość chłodzenia
Myśl o imprezie, a nie o sprzątaniu. Po imprezie jak i przed imprezą – bez sprzątania i czyszczenia nie można się obejść. Nasze urządzenie eventowe pomoże jednak ograniczyć czas poświęcany na sprzątanie. Ponieważ wnętrze jest tak zaprojektowane, że wystarczy je tylko szybko wyczyścić wężem. Ponadto, urządzenie jest łatwe w transporcie i przechowywaniu. To pozostawia więcej czasu dla siebie, więc możesz szybko zająć się planowaniem następnej imprezy. Czy to nie wprawia cię w dobry nastrój!

Łatwe i szybkie czyszczenie.
Dobry humor – nawet po imprezie! Chcesz wyczyścić urządzenie po imprezie i przechować je do następnej uroczystości? Wodoodporne wnętrze z bryzgoszczelnym wentylatorem można szybko i łatwo wyczyścić za pomocą węża ze wszystkich stron. Następnie wystarczy wysuszyć je szmatką i można odstawić.

Samozamykające się drzwi/wpuszczany uchwyt.
Wydajnie i bezpiecznie: Przy kącie otwarcia mniejszym niż 90° drzwi zamykają się dzięki mechanizmowi samozamykającemu, co przyczynia się do energooszczędnej pracy urządzeń. Przy kącie otwarcia większym niż 90° drzwi pozostają otwarte. Dzięki temu można na przykład wygodnie uzupełniać towar. Drzwi posiadają również wpuszczany uchwyt z boku ułatwiający otwieranie. Przypadkowe zahaczenie o klamkę staje się niemożliwe.

Obręcz osłonowa i rolki.
Podczas załadunku wytrzymały wspornik chroni urządzenie przed uszkodzeniami na krawędziach bocznych i w ten sposób trwale wspiera stabilność korpusu urządzenia. W celu szybkiego transportu z punktu A do punktu B można w kilku prostych krokach zamocować dwie stabilne rolki (dostępne jako wyposażenie dodatkowe) bezpośrednio do obręczy osłonowej na tylnej stronie. Dzięki temu urządzenie można łatwo przetransportować wózkiem transportowym i wygodnie dostarczyć do miejsca instalacji.

Dynamiczny system chłodzenia.
Wydajny: Dynamiczny system chłodzenia z wentylatorem szybko schładza świeżo przechowywane towary, zapewniając przy tym praktycznie stały rozkład temperatury we wnętrzu.
Szafa chłodnicza eventowa z pełnymi drzwiami i chłodzeniem dynamicznym, 377 l, 608x692x1908 mm | LIEBHERR, MRFec 4001 147 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Szafa chłodnicza eventowa z pełnymi drzwiami i chłodzeniem dynamicznym, 377 l, 608x692x1908 mm | LIEBHERR, MRFec 4001 147 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny