Cena netto:
3359,16 zł 3999,00 zł 3999,00 zł
Cena brutto:
4131,77 zł 4918,77 zł 4918,77 zł
Dostępność: 14 dnů
Koszt dostawy: od 0,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 597 mm
szerokość 654 mm
wysokość 1684 mm
pojemność: 327 l
napięcie: 230 V
temperatura minimalna: 1 °C
temperatura maksymalna: 15 °C
waga: 62 kg
ilość półek: 4 szt.
ilość drzwi: 1 szt.
materiał:
  • tworzywo sztuczne
  • stal malowana
rodzaj drzwi: uchylne
kolor:
  • biały
  • szary
rozmrażanie: automatyczne
półki przestawne: tak
wentylator: tak
drzwi przeszklone: nie
wyświetlacz: tak

Szafa chłodnicza z pełnymi drzwiami i chłodzeniem dynamicznym, 327 l, 597x654x1684 mm | LIEBHERR, MRFvd 3501 - Opis:

Dane techniczne
* Objętość brutto: 327 l
* Wymiary zewnętrzne w mm (S / G / W): 597 / 654 / 1684
* Wymiary wewnętrzne w mm (S / G / W): 475 / 423 / 1459
* Klasa efektywności energetycznej: C
* Zużycie energii w ciągu 365 dni: 373 kWh
* Klasa klimatyczna / klasa temperatury: CC3 / K4
* Temperatura otoczenia: +10 °C do +40 °C
* Czynnik chłodniczy: R 600a
* Poziom szumu: 50 dB(A)
* Moc znamionowa / Częstotliwość / napięcie: 2.0 A / 50 Hz / 220 – 240V~
* Układ chłodzenia / Metoda odszraniania: dynamiczny / odszranianie automatyczne
* Zakres temperatury: +1 °C do +15 °C
* Materiał obudowy / kolor / Materiał drzwi: stal / szary / stal
* Materiał wnętrza: tworzywo sztuczne w kolorze białym
* Rodzaj sterowania: sterowanie mechaniczne
* Wskaźnik temperatury: zewnętrzny cyfrowy
* Oświetlenie wewnętrzne: LED Oświetlenie sufitowe, oddzielnie włączane
* Regulowane półki: 4
* Materiał półek: ruszty z powłoką z tworzywa sztucznego
* Ładowność 0,5l PET / Facing 0,5l PET: 207 / 7
* Ładowność 0,33l puszka / Facing 0,33l puszka: 414 / 7
* Maksymalne obciążenie półek: 45 kg
* Uchwyt: wgłębienie w drzwiach
* Zamek / Drzwi samoczynnie zamykane: w wyposażeniu / tak
* Kierunek otwierania drzwi: prawe przestawne
* Ciężar brutto / netto: 62 / 57 kg

Akcesoria dodatkowo płatne:
* Ruszt nośny metalizowany / czarny / biały
* Ruszt podłogowy metalizowany / czarny / biały
* Prowadnica do butelek wysuwana / stała
* Elastyczna szyna do rusztu nośnego
* Drewniane
* Perforowane półki
* Wyposażenie dodatkowe – rolki
* Wyposażenie dodatkowe - nóżki
* Obręcz osłonowa
* Kółka samonastawne

Przegląd zalet:
* Temperatura ustawiana jest indywidualnie w zależności od modelu w zakresie od +2°C do +9°C lub od +1°C do +15°C. Dzięki temu można wygodnie regulować temperaturę swoich towarów.
* Obudowa jest wytrzymała, odporna na wstrząsy, łatwa w czyszczeniu i może być indywidualnie zaprojektowana dla potrzeb Twojej marki.
* Wnętrze zostało zaprojektowane tak, aby było bardzo solidne, do codziennego użytku. Dzięki głęboko tłoczonym żebrom nośnym, szerokim promieniom narożników i bezszwowemu pojemnikowi wewnętrznemu jest on łatwy do czyszczenia i zapewnia optymalną higienę.
* Stabilne ruszty nośne są łatwe w regulacji i umożliwiają dużą zmienność wnętrza. Dla optymalnego wykorzystania można je elastycznie dopasować do różnych wielkości pojemników lub butelek.
* Opcjonalnie dostępna zamknięta ścianka tylna oferuje możliwość umieszczenia komunikatów reklamowych lub logo marki na całej powierzchni urządzenia w zakresie 360°.
* Regulowane nóżki i kółka można szybko zamontować w celu wygodnego czyszczenia pod urządzeniem lub w celu łatwego lub do łatwego transportu urządzenia.
* Dynamiczny system chłodzenia zapewnia efektywne i szybkie schładzanie przechowywanych towarów oraz prawie stały rozkład temperatury.

Profesjonalna jakość chłodzenia
Nasze wysokie standardy jakościowe dotyczą nawet najdrobniejszych szczegółów. Podczas produkcji naszych nowych Merchandising Cooler wszystkie komponenty zostały bardzo dokładnie sprawdzone. Korzystasz z tego w codziennym użytkowaniu urządzeń. Oprócz zoptymalizowanego systemu chłodzenia, ulepszone oświetlenie, stabilne kraty lub powiększona powierzchnia szklana w drzwiach zapewniają energooszczędne chłodzenie, trwałość, ergonomiczną obsługę i dobrą prezentację produktów.

Samozamykające się drzwi/wpuszczany uchwyt/szkło bezpieczne.
Wydajnie i bezpiecznie: Przy kącie otwarcia mniejszym niż 90° drzwi zamykają się dzięki mechanizmowi samozamykającemu, co przyczynia się do energooszczędnej pracy urządzeń. Przy kącie otwarcia większym niż 90° drzwi pozostają otwarte. Dzięki temu można na przykład wygodnie uzupełniać towar. Drzwi posiadają również wpuszczany uchwyt z boku ułatwiający otwieranie. Przypadkowe zahaczenie o klamkę staje się niemożliwe. Bezpieczeństwo i stabilność zapewnia hartowana i odporna na rozbicie szyba pojedyncza.

Dynamiczny system chłodzenia.
Wydajny: Dynamiczny system chłodzenia z wentylatorem szybko schładza świeżo przechowywane towary, zapewniając przy tym praktycznie stały rozkład temperatury we wnętrzu. Po otwarciu drzwi funkcja automatycznego zatrzymania wentylatora minimalizuje wypływ zimnego powietrza i pomaga w ten sposób oszczędzać energię.

Ergonomia.
Praktyczne drzwi można łatwo otworzyć dzięki ergonomicznemu, wpuszczonemu uchwytowi. Dzięki półkom w komorze o regulowanej wysokości można łatwo dostosować wnętrze do wielkości butelek lub pojemników. To zachęca klientów do szybkiego sięgania i wspiera sprzedaż. W celu zapewnienia ergonomicznej obsługi drzwi są wyposażone w mechanizm samozamykający, który wspomaga energooszczędne działanie: Jeśli kąt otwarcia jest mniejszy niż 90°, zamyka się samoczynnie; powyżej tego kąta drzwi pozostają otwarte. Jest to zaleta przy zapełnianiu urządzenia.

Ulepszone ruszty nośne.
Bezpieczne przechowywanie: Pokryte tworzywem sztucznym ruszty nośne są odporne na ścieranie, mają regulowaną wysokość i umożliwiają różnorodne wykorzystanie wnętrza. Na rusztach gęstożebrowych można umieścić ładunek o wadze do 60 kg. Gwarantuje to bezpieczną podstawę dla różnych butelek i pojemników. Ogranicznik wysuwania na środku rusztów zapobiega ich przypadkowemu wysunięciu i wypadaniu towarów. Ogranicznik kąta otwarcia drzwi na przedniej krawędzi rusztu stanowi dodatkowe wsparcie i jednocześnie wyznacza obszar odkładania towaru – dla dobrej prezentacji.

Oświetlenie.
Rozpoznawalny: Nowy system oświetlenia z energooszczędną lampą sufitową LED lub pionową kolumną świetlną LED (opcjonalnie dwie kolumny świetlne po lewej i prawej stronie) doskonale oświetla wnętrze, dzięki czemu towary są prezentowane w najlepszym możliwym świetle.
Szafa chłodnicza z pełnymi drzwiami i chłodzeniem dynamicznym, 327 l, 597x654x1684 mm | LIEBHERR, MRFvd 3501 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Szafa chłodnicza z pełnymi drzwiami i chłodzeniem dynamicznym, 327 l, 597x654x1684 mm | LIEBHERR, MRFvd 3501 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny