Cena netto:
31,40 zł 41,83 zł 41,83 zł
Cena brutto:
38,62 zł 51,45 zł 51,45 zł
Dostępność: 21 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 200 mm
szerokość 45 mm
wysokość 35 mm
materiał: stal nierdzewna
kolor: inox
gatunek stali nierdzewnej: 18/10

Szczypce stalowe do przystawek 20 cm | APS, Banquet - Opis:

Szczypce do przystawek, wykonane ze stali nierdzewnej 18/10 (uchwyt matowy, szczypce polerowane). Znajdą zastosowanie w cateringu, barach sałatkowych, na bufetach a także w domu. Można je myć w zmywarkach.
Szczypce stalowe do przystawek 20 cm | APS, Banquet - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Szczypce stalowe do przystawek 20 cm | APS, Banquet - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny