Nowość Promocja

Szczypce stalowe do przystawek 20 cm | APS, Banquet

75822


 • 50,66 zł z VAT 41,18 zł bez VAT 40,53 zł z VAT 32,94 zł bez VAT

  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

  40,53 zł z VAT
 • product.add_to_repository

  Do przechowalni

  Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 200 mm
szerokość 45 mm
wysokość 35 mm
materiał: stal nierdzewna
kolor: inox
gatunek stali nierdzewnej: 18/10

Szczypce stalowe do przystawek 20 cm | APS, Banquet - Opis

Szczypce do przystawek, wykonane ze stali nierdzewnej 18/10 (uchwyt matowy, szczypce polerowane). Znajdą zastosowanie w cateringu, barach sałatkowych, na bufetach a także w domu. Można je myć w zmywarkach.

Szczypce stalowe do przystawek 20 cm | APS, Banquet - Opinie klientów

Szczypce stalowe do przystawek 20 cm | APS, Banquet - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

  Szczypce stalowe do przystawek 20 cm | APS, Banquet - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować