Nowość Promocja

Szczypce uniwersalne ze stali 22,5 cm | APS, 75824

75824


 • 51,22 zł z VAT 41,64 zł bez VAT 40,99 zł z VAT 33,31 zł bez VAT

  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

  40,99 zł z VAT
 • product.add_to_repository

  Do przechowalni

  Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 225 mm
szerokość 70 mm
wysokość 50 mm
materiał: stal nierdzewna

Szczypce uniwersalne ze stali 22,5 cm | APS, 75824 - Opis

Szczypce uniwersalne, wykonane ze stali nierdzewnej z efektem postarzenia. Znajdą zastosowanie podczas serwowania różnego rodzaju serów lub wędlin. Można je myć w zmywarkach.

Szczypce uniwersalne ze stali 22,5 cm | APS, 75824 - Opinie klientów

Szczypce uniwersalne ze stali 22,5 cm | APS, 75824 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

  Szczypce uniwersalne ze stali 22,5 cm | APS, 75824 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować