Cena netto:
16,56 zł 20,70 zł 20,70 zł
Cena brutto:
20,37 zł 25,46 zł 25,46 zł
Dostępność: 21 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 140 mm
średnica: 85 mm
pojemność: 0.4 l
ilość w komplecie: 48 szt.
materiał: tritan
kolor: przeźroczysty
cena za: komplet

Szklanka z tritanu o pojemności 0,4 l | APS, Crystal - Opis:

Szklanka o pojemności 400 ml. Wykonana z przezroczystego i odpornego na uderzenia tritanu przypominającego szkło. Szklanka skierowana jest przede wszystkim do stosowania w letnich ogródkach gastronomicznych, spa, basenach ale także do hoteli, restauracji, pubów, kawiarni i innych lokali gastronomicznych. Naczynie pakowane po 48 sztuk. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki. Szklanki można sztaplować i myć w zmywarkach. Nie należy używać w kuchenkach mikrofalowych.
Szklanka z tritanu o pojemności 0,4 l | APS, Crystal - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Szklanka z tritanu o pojemności 0,4 l | APS, Crystal - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny